SULTAN SERA Çevreye Saygı

Atık oranlarımızın minimuma indirilmesi çevreye olan görevlerimizin başında yer almaktadır...

Tesislerimizin çevreye verebileceği olası zararlar tespit edilerek bertaraf edilmiş ve işletme devreye bu şekli ile alınmıştır. Firmamız bu hedeflerini gerçekleştirmede çevre dostu üretim modeli, çevre yönetim sistemi iyileştirme ve çevre dostu ürünlere kullanmayı hedef olarak belirlemiştir.

Düzenli olarak yapılan çevre iç denetimler ile çevre yönetim sisteminin etkinliği kontrol edilir. Denetim sonucu riskler tespit edilerek bertaraf ve iyileştirme yolları bulunur.

Malzemelerin ekonomik olarak kullanılması, atık oranlarımızın minimuma indirilmesi çevreye olan görevlerimizin başında yer almaktadır.

İş akışımız sürekli izlenerek, gerekli iyileştirmeler yapılır bunun sonucunda su ve enerji sarfiyatı önlenir,
Alternatif enerji kaynamalarının çevre dostu kullanımı, biyolojik mücadelenin etkin uygulanması, atıkların minimize edilmesi ve mevzuata göre sınıflandırılarak bertarafçı firmalarda tarafından imha edilmesi resmi kurumlar tarafından izlenmiş ve tescillenmiştir.

Üretimimizi bu çevre felsefesiyle sürdürmek rekabet gücümüzü artırmakta, müşterilerimizin firmamıza olan güven ve memnuniyetini sağlamaktadır.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...